Docklands Academy | English Academy

Docklands Academy

Docklands Academy

English Academy; sizleri tercihleriniz doğrultusunda yurtdışı eğitim kapsamında akademik kurumlara yönlendirmektedir. Bu kapsamda danışmanlık hizmeti sunmakta, bilgilendirmeler yapmakta; rehberlik yaparak yurt dışındaki doğru eğitim kurumlarına yerleşmenizi, uzun ya da kısa süreli, nitelikli bir eğitim almanızı sağlamaktadır. Hayalinizdeki üniversiteyi kazanamadığınızda ya da kariyer olanaklarınızı geliştirmek istediğinizde seçeneklerinizin tükendiğini asla düşünmeyin, çünkü English Academy farklı eğitimsel alternatiflerle geleceğinize yön vermenizde yanınızda.

English Academy’nin size açtığı yolda neler yapabilirsiniz?

            * Türkiye’de eğitiminize ayırdığınız bütçe ile yurt dışındaki YÖK onaylı üniversitelerde öğrenim görebilirsiniz.

          *  English Academy’nin iş ortağı ve  Londra’daki eğitimsel partneri  Docklands Academy London’da üniversite eğitimi görebilir, önlisans ya da lisans tamamlama olanaklarından yararlanabilir, yüksek lisans yapabilir ve Cambridge Üniversitesi diploması alabilirsiniz.

         *   English Academy’nin iş ortağı ve  Londra’daki eğitimsel partneri  Docklands Academy London’da işletmeden turizme, sağlık yönetiminden organizasyon ve liderliğe kadar pek çok mesleki alanda  British Council ve Pearson  tarafından akredite edilmiş uluslar arası geçerliliğe sahip sertifika alabilirsiniz.

         *   English Academy’nin iş ortağı ve  Londra’daki eğitimsel partneri  Docklands Academy London’da tercih ettiğiniz sürelerde , yılın istediğiniz döneminde Genel İngilizce, Toefl, IELTS  gibi eğitimleri üst düzey bir yetkinlikle alabilirsiniz.

           * Ayrıca tercihleriniz doğrultusunda, ABD’den Yeni Zelanda’ya, İskoçya’dan İrlanda’ya, Malta’dan Avustralya’ya , Kanada’dan Güney Afrika’ya dek pek çok farklı ülkede English Academy’nin anlaşmalı olduğu kurumlarda yurt dışı eğitim olanaklarından yararlanabilirsiniz.

        *  Ayrıca bütün bunları konaklamadan vizeye, seyahat sigortasından uçak biletine kadar  pek çok konuda English Academy’nin size sunduğu destekle ve güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca bütün bunları yaparken yeni kültürleri tanıyabilir,Dünyanın farklı yerlerinden arkadaşlıklar edinebilir, uluslar arası düzlemde sosyalleşebilir, dili ait olduğu yerde öğrenerek hayatınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgileri Yurt Dışı Eğitim departmanımızdan edinebilirsiniz.

"GELİN EĞİTİMİ DÜNYAYA YAYALIM, HAYATIMIZI DAHA YAŞANILIR KILALIM"

ENGLISH ACADEMY YURTDIŞI MESLEKİ KATALOG

ENGLISH ACADEMY YURTDIŞI GENEL TANITIM KATALOĞU