Docklands Academy Detay | English Academy

Docklands Academy Detay

Docklands Academy Detay

Kaliteli eğitim ve güçlü kadronun sembolü English Academy, Londra’da faaliyet gösteren Docklands Academy London ile  ortak çalışma kararı almıştır.

Eğitimde çağdaş yaklaşımları temel alan, yapmış olduğu reformlarla eğitime çok farklı boyutlar kazandıran, bireysel farklılıklara önem veren, güler yüzlü kadronun ve mutlu öğrencilerin akademisi English Academy, yapmış olduğu bu önemli ve büyük işbirliği ile gücünü ve kalitesini Avrupa’ya taşımıştır.

Docklands Academy London’a hoşgeldiniz.

Modern kampüsümüz, ‘işletme’ ve ‘İngilizce dil eğitim’leri için ideal bir bölge olarak değerlendirilen Londra’nın yeni finans merkezi Canary Wharf’ta yer almaktadır. Docklands Academy London olarak öğrencilerimizi akademik ve kariyer gelişimlerinde desteklemekten gurur duymaktayız.

Amacımız kaliteli eğitimin yanısıra öğrencilerimizin Londra’da bulundukları dönemde keyifli zaman geçirmelerini, sosyal ve kültürel etkinliklerden azami ölçüde yararlanmalarını sağlamaktır. Akademimiz yakınında  çok sayıda park, alışveriş merkezi, spor kulübü, kafe, bar, ve  restoran bulunmaktadır.  Ayrıca Docklands Academy London olarak öğrencilerimiz için Londra ve İngiltere’de sosyal ve kültürel geziler ve etkinlikler düzenlemekteyiz.

Docklands Academy London’da eğitimlerin yanı sıra öğretmenlerimizle bire bir çalışma imkanı bulabilir, düzenlenen konferanslara katılabilirsiniz. Deneyimli öğretmenlerin gözetiminde rapor yazmayı öğrenebilir, topluluk önünde sunum yapma  becerilerinizi geliştirebilirsiniz. Bunun yanında sınıf içinde ve dışında sunulan rehberlik hizmetleri ile kapasitenizin sınırlarını zorlayabilirsiniz.

 Daha Fazla Detay İçin Lütfen Tıklayınız.