Neden Docklands Academy | English Academy

Neden Docklands Academy

Neden Docklands Academy

Programlarımız 120’den fazla ülkede kabul görmekte olup programlarımızı tamamladıktan sonra hem İngiltere’de hem de kendi ülkenizdeki üniversitelerde tamamlama eğitimlerine katılabilirsiniz. DAL’da ulusal lisans veya lisans üstü programlar sonunda verilen diplomalar, programların sertifikalandırılmasını yapan  eğitim kurumları (örneğin Pearson vb) tarafından verilmekte olup bu diplomaların ‘BA’ ve ‘MA’ düzeyinde kabul görmesi için öğrencilerin, DAL’ın anlaşmalı olduğu İngiltere üniversitelerinde genellikle bir yıla kadar sürebilen bir tamamlama programı yapmaları gerekmektedir. Söz konusu tamamlama programını yapan öğrenciler, DAL’dan almış oldukları ulusal diplomaya (örneğin BTEC) ek olarak tamamlama yaptıkları üniversitelerin diplomasını da almaktadırlar.

  •  Okulumuz, yiyecek-içecek sektöründe kaliteli restoranlarla olan ortaklığı dolayısıyla, öğrencilerimize uygulamalı eğitim imkanları da sunmaktadır.
  •  Modern tesislerimiz, eğitimi daha konforlu kılan yüksek standartlara sahiptir.
  •  Docklands Academy London, eğitim süresince yaşanabilecek herhangi bir zorlukta öğrencilerine  destek olmaktadır. Yalnız olmadığınızı bilmelisiniz!
  •  DAL, özellikle İngiltere dışından gelen öğencilere, ulaşım ve konaklama gibi konularda destek sunmaktadır.
  •  Yerli ve uluslararası öğrencilere  iş deneyimi fırsatlarının yanı sıra burs imkanı da sunulmaktadır.
  •  Lisans ve yüksek lisans eğitimlerimize yılın farklı zamanlarında katılabilirsiniz. İngilizce kurslarımıza öğrencilerimizi her hafta kabul etmekteyiz.
  •  Yüksek öğrenim öğrencisi olarak, online platformumuz olan E-Docks’a girme hakkına sahip olacaksınız. Böylece, öğretmenlerinizle iletişimde olacak  ve çalışmalarınızda size yardımcı olacak bir çok materyale ulaşabileceksiniz.

EĞİTİM YOLCULUĞUNUZA BAŞLARKEN

DAL’da geçireceğiniz süreyi mümkün olduğu kadar güvenli, faydalı ve eğlenceli hale getirmeyi hedeflemekteyiz.

DAL’DA YAŞAM

LONDRA

Londra, çeşitli ülkelerdengelen insanların ve kültürlerin canlı ve renkli bir sentezini bünyesinde barındıran dünyanın en kozmopolit şehirlerinden biridir. Zengin bir tarihe sahip olan bu şehir, birçok tarihi bina, katedral, kale, müze ve tiyatroya ev sahipliği yapmasının yanında ülkenin iş merkezi olarak nitelendirilir. Şehir merkezinde uluslararası birçok şirketin merkez binası bulunmaktadır. Bu bağlamda Londra dünyanın en önemli finans merkezlerinden biri olarak kabul edilir.

KAMPÜS HAYATI

Canary Wharf yakınlarında bulunan Millbank Dock manzaralı modern kampüsümüzde, öğrencilerimize muhteşem bir atmosfer sunuyoruz. Akademinin hemen yanında nehir boyunca yürürken Londra siluetinin tadını çıkarabilir, nehir kenarındaki  yeşil alanlarda piknik yaparak rahatlayabilirsiniz. Akademinin hemen yanındaki şehir çiftliğinde ilginç hayvanlarla karşılaşmanız sürpriz olmayacaktır. Kampüs yakınındakı rıhtımda yatçılık, kano ve rüzgar sörfü gibi çeşitli su sporları yapmak, bölgedeki futbol sahaları, spor salonları ve yüzme havuzlarından faydalanmak mümkündür. Bina içinde ise öğrencilerimiz, IT laboratuvarımızın yanında, bilgisayarlı ve yüksek donanımlı kütüphanemizden istifade edebilir, kafeteryamızda rahatlayabilirler.

Okulumuzda, öğrencilerin herhangi bir konu hakkında yönetimle ve diğer çalışanlarla konuşabilmesine olanak sağlayan demokratik bir ortam mevcuttur.  Dilediğiniz zaman resepsiyondan yardım talep edebilir ya da uygun olan herhangi bir personele herhangi bir konuda danışabilirsiniz. Öğrencilerimiz  ihtiyaç halinde, konaklama ve sosyal hizmetler personelimizle özel olarak iletişime geçebilir ve destek alabilir. Sizlere yardım edebilmek, sizleri güvende, konforlu ve evinizde hissettirebilmek için buradayız. Özellikle sınav ve ödev zamanlarında strese bağlı zorluklar yaşayabilme ihtimalinizi de göz önünde bulundurarak  hem akademik  hem de kişisel anlamda destek sunuyor; eksiksiz bir Londra deneyimi  yaşamanızı sağlamak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. 

KENDİ EVİNİZ GİBİ

Öğrencilerimize DAL’ daki eğitimleri süresince uygun bir konaklama bulma konusunda yardımcı oluyoruz.  İsteğinize göre tek kişilik veya paylaşımlı odalarda kalabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için info@englishacademy.com.tr iletişime geçiniz.

KURSLAR

E.A işbirliği ile DAL’ daki yolculuğunuza başlamadan önce atmanız gereken ilk adım kendiniz için doğru kursu seçtiğinizden emin olmak ve bu yolculuğa ne zaman başlayacağınıza karar vermektir.